Hakkında yorumlar Skincell Advanced

 • Zeynep
  Cildimdeki benlerden kurtulmak için skincell advanced serumunu kullandım. Önemli, aynı zamanda görülebilen ben 2 ay içinde tamamen ortadan kalktı. İyi ki işleme sırtımı döndüm, bu maddenin etkisine de inandım. Herkese tavsiye ederim, deneyin ve uygulayın.
  Skincell Advanced
 • Ιωάννης
  Herkese merhaba. Serum Skincell Advanced hoş bir aromaya ve pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Boyun siğillerine rağmen kullanıldığında sadece 30 günde tamamen kayboldu. Günde 2 kez kullandım, etkisi sadece bir bomba, kendimi çareden bunu beklemiyordum.
  Skincell Advanced
 • Δήμητρα
  Kocama cildimdeki siğilleri tedavi etmesini söyledim. Seni bunu kullanmaya ikna ederken başka bir kremin onları ortadan kaldırabileceğini düşündüm. 7 gün sonra kayboldu. Skincell Advanced serumunu kullanalı 20 gün oldu, siğiller sadece bezelyedir.
  Skincell Advanced
 • Zeynep
  Hamilelik sırasında cilt sorunları yaşamaya başladım. Doktor her şeyin yolunda olduğunu söyledi ama bu resim beni mutlu etmedi. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Skincell Advanced serumunu satın aldım ve bir ay sonra lekelerden ve siğillerden hiçbir şey kalmadı. Bu yüzden tavsiye ederim.
  Skincell Advanced
 • Elif
  Burnumun yanında çok çirkin bir ben vardı. Bundan her zaman nefret ettim, hatta yardım için cerraha gittim. Ancak doktor Skincell Advanced serumunu denemeye başlamamı tavsiye etti. Sadece 2 ayda ameliyatsız yüzümdeki benlerden kurtuldum. Sonuca hayran kaldım.
  Skincell Advanced
Kullanıcı oyu Skincell Advanced
5
23