Kullanım için talimatlar Skincell Advanced

Skincell Advanced kullanım talimatları

Skincell Advanced'in doğru kullanımı için talimatlar

Serum Skincell Advanced, Kıbrıs'ta birçok insanın güvenini kazanmış, benler ve siğiller için yenilikçi bir düzelticidir. Skincell Advanced çok hafif ve yağlı olmayan bir dokuya sahip tamamen doğal bir serumdur. İhtiyacınız olan tüm bileşenlerle, tek kelimeyle muhteşem olan şeffaf bir damlalıklı şişede bulunan hızlı aktif bir formül.

Bu maceracı serum sıvı halde gelir ve üstünde aplikatör pipeti olan cam bir şişede gelir. Cihaz, etkilenen bölgelerde nitelikli ve uygun fiyatlı bir uygulama sağlar. Bu zenginleştirilmiş formül defalarca uygulandığında size kısa sürede lekesiz bir cilt verir. Aracın doğru şekilde nasıl kullanılacağı herhangi bir özel soru ortaya çıkarmayacaktır. Uygulama için şu talimatları takip etmek kolaydır:

Skincell Advanced kullanım talimatları
Aşama 1 Hedef bölgeyi size uygun sabun veya yüz yıkama ile yıkayın, iyice durulayın. Ardından etkilenen bölgelere az miktarda Skincell Advanced Serumu uygulayın. Birkaç dakika bekletin. Ardından cildinize tamamen emilene kadar cömertçe masaj yapın.
Adım 2 Şimdi serumun cildinizde 8 saat kalmasına izin verin. Cildiniz hafifçe iltihaplanacaktır, ancak bu normaldir. Etkilenen bölgelerde doğal olarak hemen dökülen ve cildinizi kusursuz bir şekilde pürüzsüz bırakan bir kabuk oluşur.

Gece ve yatmadan önce kullanmak en iyisidir, çünkü o zaman Skincell Advanced'in aktif bileşenleri 6-7 saat alır. Bu, gerekli bileşenlerin lekenin köküne nüfuz etmesi ve bağışıklık sistemini beyaz kan hücrelerinin bölgeye girdiği konusunda uyarması için yeterli zamandır. Vücudun bu savunma tepkisi, iyileşme sürecinin yanı sıra, uzaklaştırma sürecini de başlatacaktır.

Bu bölgede biraz şişirildikten sonra bir kabuklanacaksınız. Kabuğu çekmeyin veya çizmeyin. Bunun yerine, onu dinlenmeye bırakın. Sonunda, Skincell Advanced Ingredients bir ben veya deri etiketini kurutarak kurumasına ve kendi kendine düşmesine neden olur.

Kullanım Skincell Advanced endikasyonları

Serum kullanımı için ana endikasyonlar:

  • Karanlık benler.
  • Hafif benler.
  • Küçük siğiller.
  • Büyük siğiller.
  • Deri izleri.

Bu belirtilerden birini fark ederseniz, geciktirmemeli ve tedaviye hemen başlamamalısınız.

Skincell Advanced kullanımına kontrendikasyonlar

Bir ürünü kullanmadan veya fiziksel bir mağazadan veya çevrimiçi olarak satın almadan önce, satın aldığınız ürün hakkında her zaman iyi bilgilendirilmelisiniz. Bu, gıda, ilaç, besin takviyeleri ve hatta elektronik için geçerlidir.

Skincell Advanced serumu hakkında bilinenlere dayanarak, serumun hiçbir yan etkisi olmadığına inanmak için sebep vardır.

Serum Skincell Advanced, tüm cilt tiplerinde test edilmiştir ve kullanımdan sonra hiçbir cilt yan etkisi göstermemiştir. Ve tabii ki Skincell Advanced, cildinizden benleri ve cilt izlerini ve diğer izleri veya kirleri gidermenin en güvenli yoludur.

Ancak herhangi bir özel ve spesifik cilt rahatsızlığınız varsa, eki kullanmadan önce dermatoloğunuza danışmalısınız.